Gravírování

" jsme prostě malí, vyrábíme ručně, respektujeme přírodu a nasloucháme"

Gravírování

 Pomocí laseru jsme schopni precizně vypálit vaše logo, text či jiný design přesně dle vašich přání. Tato personalizace dodá vašim výrobkům unikátní charakter a udělá z nich skvělý dárek pro vaše obchodní partnery nebo originální překvapení pro vaše blízké.

Pro obchodní partnery může být vypálené firemní logo nebo slogan skvělým způsobem, jak posílit firemní identitu a zanechat trvalý dojem. Naše dřevěné výrobky s personalizací jsou také ideálním dárkem k různým příležitostem. Můžete je využít jako originální svatební dekoraci, vytvořit personalizované medaile pro výjimečné události nebo vytvořit humorné destičky a podtácky pro zpestření každodenního prostředí.

Zakázkově vyrábíme různé doplňky z překližky s důrazem na detaily a kvalitu. Naše široká škála produktů zahrnuje nejen kuchyňská prkénka, ale také dekorativní a užitečné doplňky pro různé příležitosti. Máme zkušenosti s výrobou oblíbených svatebních dekorací, medailí, humorných destiček a podtácek.

Věříme, že kombinace ručního řemeslného zpracování a moderní laserové technologie přináší do našich výrobků jedinečný estetický dojem. Kontaktujte nás s vašimi specifickými požadavky na personalizaci nebo objednejte některý z našich originálních výrobků jako ideální dárek pro vaše blízké nebo obchodní partnery.

gravírování velkých cedulí

pro společnost T-Mobile jsme vytvářeli cedule na temingové setkání


malířské palety

Pro společnost Spokojené místečko a Malované dřevo vyrábíme originální malířské palety.

dřevěné sešity

Originální dřevěné sešity A5 s výřezem nebo s gravírováním dle vašeho zadání. Navrhneme, vyrobíme včetně kroužkové vazby.

svatební dekorace

Na vaší svatbu vyrobíme cedule, svatební pozvánky, jmenovky na stůl, ukazatele a mnoho dalšího. Vše bude originální pro váš jedinečný den.

 Laserový Plotr CO2 80W 70x50 

Pomocí našeho gravírovacího stroje Laserový Plotr CO2 80W 70x50, Vám můžeme vyřezat polotovary do 4 mm šířky ať konkrétní výrobky či polotovary pro kreativní tvorbu a vygravírovat do dřeva nápis, obrázek, firemní logo či Vaše motto.

Použití stroje velmi variabilní a motiv gravírování je plně ve Vaší fantazii. Naším laserem lze malovat a řezat do dřeva. Gravírujeme do všech druhů dřeva, řežeme překližku, sololit či balzu. 

  • gravírujeme do dřeva, masivu, překližky a jiných dřevěných materiálů
  • vyrobíme pro Vás polotovary pro další zpracování
  • gravírujeme do hotových výrobkůNákup podpořil Ústecký kraj

 V rámci podpory Ústeckého kraje jsme získali dotaci na nákup gravírovacího stroje a potřebné příslušenství. Touto cestou bychom rádi poděkovali za příležitost a hlavně za skvělý přístup Ústeckého kraje.

Díky podpoře můžeme efektivněji a rychleji rozvíjet naší práci.