naše práce

                                    "pohodlí pro spaní, lásku a pro snění"

Nejdůležitější kus nábytku ve Vašem obydlí a občas tak podceňovaný. Navrhněte si svoji vlastní postel, vyberte rošt, pro nejlepší pohodlí a vyberte si matraci, která zajistí ten nejkrásnější a nejhlubší spánek, který Vás posílí noc co noc. 

matrace odebíráme u osvědčeného dodavatele fajnspanek.cz

vestavěné skříně

Všude tam, kde řešíte prostor, vlastní návrhy, bojujete s nedostatkem místa či řešíte různá úskalí domova či kanceláře. Nenechte si vzít vlastní fantazii. Ve velkovýrobě nenajdete skříně, poličky či stolky, které se budou hodit pro Vaši vysněnou půdní kancelář či byt. Nenechte si mluvit do Vašich přání.

schody a zábradlí

Začátek Vaší fantazie končí v nekonečném množství křivolakých schodů. Funkční a krásné a hlavně dřevěné. Vaše schodiště bude chloubou Vašeho domu.

Fotogalerie

Ukázka z naší práce. S laskavým dovolením našich zákazníků, Vám představujeme výřez naší výroby. Vzorek několika výrobků na míru dle přání klienta. Skříně, nástěnné věšáky, stoly nebo postele. Vaši představu zrealizujeme.

Výroba drobných předmětů do Vaší kanceláře, kuchyně nebo jen jako dekorace. Vyrobíme Vám i retro houpačky pro děti a nebo obří pískoviště ve tvaru pirátské lodi. Stojánek na knížky nebo pelíšek pro Vaše nejmilejší, můžeme vyřezávat z překližky tvary dle Vašeho návrhu a výrobky ozdobit jemným gravírováním, Vaším logem nebo firemním mottem.