Truhlařina

" jsme prostě malí, vyrábíme ručně, respektujeme přírodu a nasloucháme"

Truhlařina

V naší malé truhlářské regionální dílně se věnujeme individuální výrobě nábytku na zakázku, a to s osobní péčí a pozorností k detailům. Specializujeme se na širokou škálu truhlářských výrobků, od schodů, zábradlí, postelí až po skříně a kuchyně. I přes naší malou velikost si zakládáme na kvalitní řemeslné práci a spokojenosti našich klientů.

Vytváříme schody, které nejsou pouze praktickým prvkem, ale také esteticky laděným prvkem vašeho domova. Naše zábradlí kombinují bezpečnost s designem, aby vytvořila harmonický celek. Postele jsou navrhovány s ohledem na váš pohodlný spánek a zároveň se snažíme přizpůsobit design vašim individuálním vkusům.

V oblasti skříní klade naše truhlářská dílna důraz na maximální využití prostoru a funkčnost. Bez ohledu na to, zda potřebujete prostornou šatní skříň nebo praktickou vestavěnou skříň, jsme zde, abychom vám poskytli řešení, které plně vyhovuje vašim potřebám.

Naše kuchyně jsou vyráběny s ohledem na potřeby každé rodiny, s důrazem na detaily a kvalitu materiálů. I přes naši malou dílnu věříme, že každý kus nábytku by měl být jedinečný a plně odpovídat vkusu a potřebám našich klientů.

Jako malá regionální truhlářská dílna si zakládáme na osobním přístupu a individualizované službě. Jsme hrdí na to, že naše truhlářská práce přináší do domovů našich zákazníků jedinečný a kvalitní nábytek.

matrace odebíráme u osvědčeného dodavatele fajnspanek.cz

vestavěné skříně

Všude tam, kde řešíte prostor, vlastní návrhy, bojujete s nedostatkem místa či řešíte různá úskalí domova či kanceláře. Nenechte si vzít vlastní fantazii. Ve velkovýrobě nenajdete skříně, poličky či stolky, které se budou hodit pro Vaši vysněnou půdní kancelář či byt. Nenechte si mluvit do Vašich přání.

schody a zábradlí

Začátek Vaší fantazie končí v nekonečném množství křivolakých schodů. Funkční a krásné a hlavně dřevěné. Vaše schodiště bude chloubou Vašeho domu.

Fotogalerie

Ukázka z naší práce. S laskavým dovolením našich zákazníků, Vám představujeme výřez naší výroby. Vzorek několika výrobků na míru dle přání klienta. Skříně, nástěnné věšáky, stoly nebo postele. Vaši představu zrealizujeme.