naše služby

                         " jsme prostě malý, vyrábíme ručně, respektujeme přírodu a nasloucháme"

Chceme být poctivými partnery s individuálním přístupem, tvořit z kvalitních materiálů, tradičními postupy. Cítíme sociální a ekologickou zodpovědnost. 

Reklamní a dárkové předměty

Chcete propagovat Vaší firmu formou dřevěných reklamních předmětů? Chcete mít originální dárky pro Vaše zaměstnance? Pošlete nám Vaší poptávku. 


Gravírování

Do dřeva Vám vygravírujeme Vaše logo, motivační nápis nebo Váš firemní slogan. Buďte originální a vytvořte si dřevěný reklamní dárek s Vaším originálním mottem.

Dekorativní předměty 

Drobné dekorativní předměty ze dřeva, zdobené i v základním provedení, které si můžete dozdobit sami či do zdobení zapojit Vaše dětí.

 

Doplňky do kuchyně

Designově originální doplňky pro Vaší kuchyni, pod tácky, prkýnka, válečky na pizzu, podnosy aj. Doplňky do kuchyně bývají vděčným reklamním výrobkem pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery.

 

Hoblinová podestýlka

Pro Vaše mazlíčky nabízíme hoblinky ze suchého a zdravého dřeva. Nabízíme i hrubou podestýlku pro slepice či jiná hospodářská zvířata.

Sezónní výrobky

Dřevěná dekorace na Velikonoce, Vánoce, adventní svátky či dušičky. Vždy je příležitost si vyzdobit svůj domov či kancelář, aby jste se cítili prostě skvěle.


Postele na míru

Postele se dřeva i z laminátu, s možností polohovatelných roštů a dodání matrací podle Vašich požadavků a dle přání Vašich zad.

 

výroba ze dřeva na míru

řekněte si, co se Vám líbí

Výrobky ze dřeva pro Vás nebo Vaší firmu, pro radost nebo prezentaci. Fandíme Vaší individualitě a Vaším nápadům, které jsou pro nás výzvou, design propojíme s Vaším vkusem a vytvoříme to co Vás potěší...

ruční práce a výroba

dřevo v ruce

Respektujeme sílu a individualitu dřeva, jeho strukturu a přírodní krásu. V obyčejných věcech hledáme neobyčejné tvary, pro praktičnost a krásu ze své vlastní podstaty. Naše ruční výrobky jsou vždy jiné jedinečné a můžou obohatit Vaší kancelář, kuchyni či obývací pokoj. Zároveň ctíme bezpečnost a zdravotní nezávadnost a snažíme se být plně ohleduplní k ochraně přírody.